PZHKiPE - OPOLE 2016 - sędzia Ryszard RYCHTER
WYNIKI

M HODOWCA Nr PUNKTY Σ Średnia Kolekcji
T B W Dd F Sz Tk Dp Dz WR (-) PKT T B Dd F
1 STAWIREJ Józef 19 24 23   16 16         9   88 354 24.3 22.0 16.3 17.0
S 260 27 23 22   16 17         9   87
  5 25 21   17 18         9   90
  1 25 22   16 17         9   89
2 WILK Józef 26 22 22   17 17         9   87 353 22.5 22.8 17.0 17.0
W 005 18 23 23   17 17         9   89
  28 22 23   17 17         9   88
  34 23 23   17 17         9   89
3 NIEKRAWIEC Donat 16 22 22   16 16         9   85 351 23.0 22.8 16.3 16.8
N 004 39 23 23   17 17         9   89
  50 23 23   17 17         9   89
  47 24 23   15 17         9   88
4 NIEKRAWIEC Donat 11 24 23   16 17         9   89 350 23.5 23.3 15.8 16.3
N 004 38 24 24   16 17         8   89
  25 23 23   15 15         9   85
  17 23 23   16 16         9   87
5 WÓJCICKI Łukasz 97 22 22   16 16         9   85 345 22.0 22.3 16.8 16.3
K 188 108 22 22   17 16         9   86
  73 22 22   17 16         9   86
  68 22 23   17 17         9   88
6 WÓJCICKI Łukasz 70 23 22   16 16         9   86 342 22.8 22.0 15.8 16.0
K 188 85 23 22   16 16         9   86
  87 22 22   15 16         9   84
  88 23 22   16 16         9   86
7 STELMASZYK Stanisław 40 24 24   16 15         9   88 341 23.0 22.5 15.5 15.3
S 042 22 23 22   16 15         9   85
  26 22 22   15 15         9   83
  55 23 22   15 16         9   85
8 STAWIREJ Józef 41 23 22   15 15         9   84 340 23.5 21.5 15.3 15.8
S 260 34 24 21   15 17         9   86
  6 24 21   16 16         9   86
  7 23 22   15 15         9   84
9 STELMASZYK Stanisław 57 23 22   16 16         9   86 340 23.0 22.0 15.5 15.5
S 042 52 23 21   16 16         9   85
  13 23 22   15 15         9   84
  66 23 23   15 15         9   85
10 LECH Adam 46 22 23   15 14         9   83 336 22.8 23.0 15.0 14.3
L 015 9 23 23   15 15         9   85
  30 23 22   15 14         9   83
  4 23 24   15 14         9   85
11 CICHOŃ Józef 29 22 22   15 15         9   83 336 22.3 22.0 15.3 15.5
C 011 8 22 22   16 16         9   85
  25 22 21   15 15         9   82
  11 23 23   15 16         9   86
12 CICHOŃ Józef 7 22 22   16 16         9   85 336 22.0 22.0 15.8 15.5
C 011 9 22 22   16 16         9   85
  1 22 22   16 15         9   84
  2 22 22   15 15         8   82
13 LECH Adam 37 23 22   15 14         9   83 327 22.3 22.0 14.5 14.3
L 015 6 22 22   14 14         9   81
  23 22 21   14 14         8   79
  43 22 23   15 15         9   84
14 CZAJCZYŃSKI Czesław 5 23 23   15 15         9   85 320 22.8 22.5 15.3 11.5
C 040 6 22 22   15 15         9   83
  13 23 23   16           5   67
  14 23 22   15 16         9   85
15 CZAJCZYŃSKI Czesław 17 22 22   16           4   64 254 21.5 22.3 15.5 0.0
C 040 12 22 23   16           5   66
  32 21 22   15           4   62
  15 21 22   15           4   62
16 WILK Józef 8 22 23   16 16         9   86 174 11.3 11.5 8.0 8.3
W 005 20 23 23   16 17         9   88
  40                   0   0
  39                   0   0
ZWYCIĘZCA KONKURSU - KOLEKCJE
354  pkt                     hodowca STAWIREJ Józef
NAJLEPSZY PTAK KONKURSU nr 5
90  pkt                     hodowca STAWIREJ Józef
NAJLEPSZY TURKOT
24.3  pkt śr.                hodowca STAWIREJ Józef
NAJLEPSZY BAS
23.3  pkt śr.                hodowca NIEKRAWIEC Donat
NAJLEPSZY DZWONEK DĘTY
17.0  pkt śr.                hodowca WILK Józef
NAJLEPSZY FLET
17.0  pkt śr.                hodowca STAWIREJ Józef
Źródło: jsalatynski@op.pl