ZHK EGZOTA - SOSNOWIEC 2016 - sędzia Władysław MRÓZ
WYNIKI

M HODOWCA Nr PUNKTY Σ Średnia Kolekcji
T B W Dd F Sz Tk Dp Dz WR (-) PKT T B Dd F
1 KASZYCKI Janusz 19 22 22   17 16         9   86 353 22.3 22.3 17.5 17.3
K-015 4 22 22   18 18         9   89
  11 22 22   18 18         9   89
  1 23 23   17 17         9   89
2 SZOSTEK Artur 110 23 23   17 16         9   88 350 23.0 23.0 16.3 16.0
S-028 21 23 23   16 16         9   87
  1 23 23   16 16     1   9   88
  98 23 23   16 16         9   87
3 PAWŁOWSKI Zbigniew 38 23 23   16 16         9   87 347 22.8 23.0 15.8 16.3
P-035 37 22 22   14 16         9   83
  22 23 23   17 17         9   89
  29 23 24   16 16         9   88
4 SZOSTEK Artur 12 23 22   17 17         9   88 346 22.8 22.5 16.3 16.0
S-028 86 23 23   16 16         9   87
  69 23 22   16 16         9   86
  53 22 23   16 15         9   85
5 GUDYKA Dariusz 47 23 22   17 16         9   87 345 22.5 22.3 16.3 16.3
G-037 31 23 22   16 17         9   87
  19 22 22   16 16         9   85
  26 22 23   16 16         9   86
6 SZOSTEK Artur 46 23 22   16 17         9   87 344 22.3 22.3 16.0 16.0
S-028 34 22 22   16 16         9   85
  87 22 22   16 16         9   85
  81 22 23   16 15     1 1 9   87
7 JANECZEK  Sylwester 47 23 22   16 15         9   85 341 23.0 22.5 16.0 14.8
J-014 49 23 23   16 15         9   86
  56 23 23   16 15         9   86
  60 23 22   16 14         9   84
8 SZOSTEK Artur 85 23 22   16 16         9   86 341 22.3 22.8 15.8 15.5
S-028 63 22 23   16 15         9   85
  162 22 22   16 15         9   84
  113 22 24   15 16         9   86
9 SZOSTEK Artur 66 22 22   16 16         9   85 340 22.3 22.5 15.8 15.5
S-028 92 22 22   16 15         9   84
  112 22 22   16 15         9   84
  9 23 24   15 16         9   87
10 SNOPEK Marek 33 22 22   16 16         9   85 337 22.0 22.3 16.0 15.0
S-033 7 22 22   16 16         9   85
  40 22 22   16 14         9   83
  50 22 23   16 14         9   84
11 PAWŁOWSKI Zbigniew 14 23 23   16 16         9   87 327 22.8 23.0 16.0 12.0
P-035 19 22 22   16           5   65
  21 23 23   16 16         9   87
  16 23 24   16 16         9   88
12 GUDYKA Dariusz 55 23 22   17 17         9   88 327 22.8 22.5 16.3 12.3
G-037 77 23 22   16 16         9   86
  14 22 23   16 16         9   86
  15 23 23   16           5   67
13 SNOPEK Marek 22 23 21   15           4   63 312 22.0 22.0 15.0 11.3
S-033 24 22 22   15 15         9   83
  35 22 22   15 15         9   83
  1 21 23   15 15         9   83
14 SZOSTEK Artur 168 23 24   16 15     1   9   88 311 23.3 23.5 12.0 11.5
S-028 22 23 24   16 15     1   9   88
  136 23 23   16 16     1   9   88
  42 24 23               0   47
ZWYCIĘZCA KONKURSU - KOLEKCJE
353  pkt                     hodowca KASZYCKI Janusz
NAJLEPSZY PTAK KONKURSU nr 1
89  pkt                     hodowca KASZYCKI Janusz
NAJLEPSZY TURKOT
23.3  pkt śr.                hodowca SZOSTEK Artur
NAJLEPSZY BAS
23.5  pkt śr.                hodowca SZOSTEK Artur
NAJLEPSZY DZWONEK DĘTY
17.5  pkt śr.                hodowca KASZYCKI Janusz
NAJLEPSZY FLET
17.3  pkt śr.                hodowca KASZYCKI Janusz
Źródło: http://egzota.pl/images/stories/2017/EGZ2017/wyniki2017.pdf