VI   KONKURS O PUCHAR PREZESA PZHKiPE MYKANÓW 2017 - sędzia: Sławomir KOMAR PL
OCENY KANARKÓW Z KONKURSU KOLEKCJI i KONKURSU POJEDYNCZYCH

W tabeli przyjęto techniczną zasadę że:
w przypadku równości punktów [ogółem, a nastepnie kolejno po turach podstawowych]
lepszy ptak to ten z lepszej kolekcji, a jeżeli są z tej samej kolekcji to ten, który był w kolekcji ustawiony wyżej.
Kanarki z konkursu kolekcji są preferowane względem wystawianych pojedynczo.

M HODOWCA Nr PUNKTY
T B W Dd F Sz Tk Dp Dz WR (-) PKT
1 PRZYKUTA Henryk 017 24 24   16 16         9   89
2 RUDECKI Adam 002 24 24   16 16         9   89
3 ŻELASKO Teodor 007 24 23   16 17         9   89
4 ROBACZEWSKI Zbigniew 046 23 24   16 17         9   89
5 ROBACZEWSKI Zbigniew 077 23 23   17 17         9   89
6 JANECZEK Sylwester 056 24 24   16 15         9   88
7 PRZYKUTA Henryk 004 24 23   16 16         9   88
8 PRZYKUTA Henryk 022 23 24   16 16         9   88
9 PRZYKUTA Henryk 030 23 24   16 16         9   88
10 MROWIEC Teofil  012 23 24   16 16         9   88
11 ROBACZEWSKI Zbigniew 043 23 23   16 17         9   88
12 ŻELASKO Teodor 047 23 23   16 17         9   88
13 ŻELASKO Teodor 012 23 23   16 17         9   88
14 MARZOL Jacek 009 23 23   16 17         9   88
15 PRZYKUTA Henryk 018 23 24   16 15         9   87
16 STELMASZYK Stanisław 040 23 24   16 15         9   87
17 MROWIEC Teofil  038 23 24   16 15         9   87
18 PRZYKUTA Henryk 025 23 23   16 16         9   87
19 PRZYKUTA Henryk 023 23 23   16 16         9   87
20 RUDECKI Adam 009 23 23   16 16         9   87
21 RUDECKI Adam 052 23 23   16 16         9   87
22 ŻELASKO Teodor 043 23 23   16 16         9   87
23 ŻELASKO Teodor 044 23 23   16 16         9   87
24 ŻELASKO Teodor 037 23 23   16 16         9   87
25 CMOK Grzegorz 009 23 23   16 16         9   87
26 CMOK Grzegorz 007 23 23   16 16         9   87
27 MARZOL Jacek 001 23 23   16 16         9   87
28 STELMASZYK Stanisław 027 23 23   16 16         9   87
29 JANECZEK Sylwester 049 23 23   16 16         9   87
30 MARZOL Jacek 024 23 23   16 16         9   87
31 CMOK Grzegorz 022 23 23   16 16         9   87
32 CMOK Grzegorz 005 23 23   16 16         9   87
33 WYBRANIEC Ginter 008 23 23   16 16         9   87
34 WASILEWSKI Wincenty 009 23 23   16 16         9   87
35 P ŻELASKO Teodor losowanie 019 23 23   16 16         9   87
36 P SZCZOTOK Janusz 004 23 23   16 16         9   87
37 P PRZYKUTA Henryk 006 23 23   16 16         9   87
38 P ROBACZEWSKI Zbigniew 062 23 23   16 16         9   87
39 LECH Adam 013 24 22   16 15         9   86
40 RUDECKI Adam 053 23 23   16 15         9   86
41 STELMASZYK Stanisław 025 23 23   16 15         9   86
42 JANECZEK Sylwester 060 23 23   16 15         9   86
43 ROBACZEWSKI Zbigniew 054 23 23   15 16         9   86
44 CMOK Grzegorz 008 23 23   15 16         9   86
45 MARZOL Jacek 014 23 23   15 16         9   86
46 P RUDECKI Adam 017 23 23   15 16         9   86
47 ŻELASKO Teodor 009 23 22   16 16         9   86
48 CMOK Grzegorz 014 23 22   16 16         9   86
49 MARZOL Jacek 021 23 22   16 16         9   86
50 ŻELASKO Teodor 061 22 22   16 17         9   86
51 PRZYKUTA Henryk 002 23 23   15 15         9   85
52 RUDECKI Adam 013 23 23   15 15         9   85
53 RADOS Leszek 015 23 23   15 15         9   85
54 LECH Adam 027 23 23   15 15         9   85
55 STELMASZYK Stanisław 031 23 22   16 15         9   85
56 MARZOL Jacek 027 23 22   16 15         9   85
57 P PRZYKUTA Henryk 034 23 22   15 16         9   85
58 MARZOL Jacek 005 22 23   15 16         9   85
59 RUDECKI Adam 016 22 23   15 16         9   85
60 MARZOL Jacek 028 22 22   16 16         9   85
61 WYBRANIEC Ginter 005 22 22   16 16         9   85
62 P ŚWITAŁA Marian 069 22 22   16 16         9   85
63 P NIEDŹWIADEK Marek 047 24 23   16 12         9   84
64 P MARZOL Jacek 017 23 23   15 14         9   84
65 P ROBACZEWSKI Zbigniew 066 23 22   15 15         9   84
66 JANECZEK Sylwester 047 22 22   16 15         9   84
67 SZCZOTOK Janusz 060 22 22   16 15         9   84
68 CMOK Grzegorz 023 22 22   15 16         9   84
69 CMOK Grzegorz 016 22 22   15 16         9   84
70 WYBRANIEC Ginter 010 22 22   15 16         9   84
71 WYBRANIEC Ginter 004 22 22   15 16         9   84
72 SZCZOTOK Janusz 034 22 22   15 16         9   84
73 NIEDŹWIADEK Marek 007 22 22   15 16         9   84
74 NIEDŹWIADEK Marek 020 22 22   15 16         9   84
75 P CMOK Grzegorz 024 22 22   15 16         9   84
76 P ŻELASKO Teodor 064 22 22   15 16         9   84
77 SZCZOTOK Janusz 018 22 21   16 16         9   84
78 RUDECKI Adam 036 22 22   15 15         9   83
79 RUDECKI Adam 015 22 22   15 15         9   83
80 SZCZOTOK Janusz 003 22 22   15 15         9   83
81 ROBACZEWSKI Zbigniew 040 22 22   15 15         9   83
82 ROBACZEWSKI Zbigniew 065 22 22   15 15         9   83
83 WASILEWSKI Wincenty 007 22 22   15 15         9   83
84 P MARZOL Jacek 004 22 22   15 15         9   83
85 P PRZYKUTA Henryk 035 22 22   15 15         9   83
86 P SZCZOTOK Janusz 031 22 22   15 15         9   83
87 P RUDECKI Adam 043 22 22   15 15         9   83
88 P RUDECKI Adam 050 22 22   15 15         9   83
89 SZCZOTOK Janusz 057 22 21   15 16         9   83
90 SZCZOTOK Janusz 019 22 21   15 16         9   83
91 SZCZOTOK Janusz 036 22 22   15 14         9   82
92 SZCZOTOK Janusz 024 22 21   15 15         9   82
93 P MARZOL Jacek 011 22 21   15 15         9   82
94 P RADOS Leszek 033 21 21   15 15         9   81
95 NIEDŹWIADEK Marek 013 21 20   15 15         8   79
96 ROBACZEWSKI Zbigniew 070 21 21   14 14         8   78
97 NIEDŹWIADEK Marek 046 21 20   14 15         8   78
98 NIEDŹWIADEK Marek 018 21 20   14 14         8   77
99 NIEDŹWIADEK Marek 048 21 20   14 14         8   77
100 RADOS Leszek 028 24 24     17         8   73
101 LECH Adam 021 24 23   16           8   71
102 WASILEWSKI Wincenty 014 23 23     16         8   70
103 RADOS Leszek 023 23 23     16         7   69
104 MROWIEC Teofil  016 23 23     16         6   68
105 RADOS Leszek 034 23 23     15         6   67
106 LECH Adam 011 23 22   15           7   67
107 LECH Adam 025 23 22     15         7   67
108 NIEDŹWIADEK Marek 006 22 22     16         6   66
109 LECH Adam 026 22 23     15         5   65
110 LECH Adam 019 22 23     15         5   65
111 P ŻELASKO Teodor 003 22 22     16         5   65
112 ROBACZEWSKI Zbigniew 012 22       15             37
113 P NIEDŹWIADEK Marek 028       15 15             30
114 MROWIEC Teofil  005                        
115 WASILEWSKI Wincenty 010                        
116 NIEDŹWIADEK Marek 011                        
117 LECH Adam 010                        
118 P CMOK Grzegorz 020                        
119 P SZCZOTOK Janusz 032                        
120 P ROBACZEWSKI Zbigniew 031                        
121 P NIEDŹWIADEK Marek 030                        
oznaczenie P w kolumnie M - kanarki z konkursu pojedynczych
Średnia pierwszych 61 ptaków [1/2] 23.0 23.0   15.8 15.9             86.75
Średnia ogółem 20.9 20.7   13.1 14.3             76.96
                             
Źródło: Opracowanie własne na podstawie wyników konkursu